Kategórie
 
 
 
 
 

Certifikát Oxford Test of English - 23.4.2020

Medzinárodný certifikát z angličtiny vyvinutý spoločnosťou Oxford University Press a certifikovaný University of Oxford.
Parametre
Uzávierka registrácie:8.4.2020
Dátum skúšky:23.4.2020
Deň skúšky:štvrtok
Čas skúšky:18:45 - 20:45
Úroveň CEFR:A2-B2
Miesto konania:Hurbanovo nám. 5, Bratislava
Kód termínu:4052
Vaša cena: 95 €
Dodacia lehota
Na sklade: 98
Dodacia lehota: Termín má voľné miesta

Potrebujete preukázať svoju úroveň angličtiny? Vyžaduje vaša univerzita osvedčenie? Opúšťaš program Erasmus? Chcete postupovať vo svojej profesionálnej kariére?

Testovacie centrum jazykovej školy Slovenského inštitútu vzdelávania ponúka tento test ako prvé v rámci celého Slovenska.

 

Oxfordský test angličtiny:

  • Je externe uznávaný vzdelávacími inštitúciami a certifikovaný University of Oxford
  • Skúška zahŕňa všetky štyri zručnosti: ústny prejav, porozumenie počúvaniu, písomný prejav a porozumenie čítaniu
  • Je to počítačovo adaptívny test všeobecnej angličtiny, ktorý hodnotí všetky štyri jazykové kompetencie (hovorenie, počúvanie, čítanie a písanie)
  • Vďaka tomu je test kratší a presnejší ako tradičné lineárne testy

Absolvovanie testu je určené nielen pre našich interných študentov, ale pre všetkých, ktorí chcú absolvovať medzinárodne uznávaný test a získať tak doklad o jazykovej úrovni. Prihlasovanie sa na test je potrebné najneskôr dva týždne pred termínom testovania. Testovanie sa uskutočňuje online u nás v jazykovej škole a je vyhodnocovaný priamo v Oxforde.

Výsledky testov sú k dispozícii do 14 dní. Sú prezentované v jasnom a informatívnom formáte ako správa, ktorá ukazuje úroveň skúmanej osoby v každej zo štyroch kompetencií osobitne a vo všeobecnosti podľa úrovní Spoločného európskeho referenčného rámca (CEFR).

 

Presné organizačné pokyny a informácie o testovaní Vám zašleme po prihlásení a úhrade testu priamo na e-mail zadaný pri prihlásení na testovanie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia