O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Jazyková škola Slovenského inštitútu vzdelávania

Vznikla ako reakcia na požiadavky našich študentov, ktorí chceli pokračovať v kvalitnom jazykovom vzdelávaní tam, kde mali už dlhoročné dobré skúsenosti. 

Jazykové vzdelávanie je pre nás veľmi významnou súčasťou vzdelávania a neustáleho zlepšovania sa. Učenie sa nových jazykov je niečo, čo posúva vpred nás a našich študentov pri dosahovaní životných cieľov, ale je to aj veľmi príjemná forma ako plnohodnotne stráviť čas.

V prípade našej jazykovej školy to platí dvojnásobne – čas strávený na hodinách je veľmi príjemný a je to popri získavaniu nových poznatkov aj forma relaxu a zábavy. Naši študenti sa k nám veľmi radi vracajú, lebo okrem neustáleho zlepšovania sa v cudzom jazyku, získajú aj príjemné zážitky a nové kontakty.

Naši lektori sú veľmi príjemní a priateľskí, vždy ochotní pomôcť – aj nad rámec výučby. Sú to profesionáli, ktorí sú našim študentom vždy pripravení pomôcť a poradiť. Pri budovaní jazykovej školy sme dbali predovšetkým na to, aby bola zabezpečená kvalita v každej oblasti jazykového vzdelania (priestory, lektori, výučba, technické zázemie) a aby sa študent u nás cítil dobre a rád sa do školy vracal.

Po dlhoročnom pôsobení vieme neskromne povedať, že toto sa nám aj podarilo a študenti sa radi vracajú a my máme obrovskú radosť, keď vidíme ako začiatočník, ktorý nevedel povedať ani jednu vetu teraz krásne rozpráva a jazyk ho tak nadchol, že chce pokračovať stále ďalej. To je pre nás najlepší pocit a napĺňa nás to energiou, ktorá je potrebná do ďalšej práce.

 

Vznik a sídlo

Slovenský inštitút vzdelávania vznikol v roku 1998 a našimi bránami prešlo už viac ako 40 tisíc spokojných klientov. Sídlo jazykovej školy sa nachádza v centre Bratislavy a je výborne a pohodlne dostupné z každej bratislavskej časti.

 

Náš prístup

Každý náš klient je individualita a tak k našim klientom aj pristupujeme. Uplatňujeme individuálny prístup. Aj naše jazykové kurzy prebiehajú v menších skupinách a každého klienta vnímame ako individualitu.

 

Výučba

Technika výučby, ktorú v našich jazykových kurzoch uplatňujeme má dlhodobú tradíciu, ale zároveň je neustále modernizovaná. Pri výučbe pracujeme s knihami, alebo materiálmi, ktoré robia hodiny dynamickými a zaujímavými, pritom ale nie bezobsažnými. Výučba prebieha v príjemnej bezstresovej atmosfére a je zameraná na pravidelné precvičovanie všetkých jazykových kompetencií ako je hovorenie, písanie, čítanie, počúvanie s porozumením a vzájomná komunikácia medzi študentmi a lektorom a študentmi navzájom. Príjemná atmosféra a prostredie však neuberá na intenzite a výsledkoch výučby, ktorá je hlavným dôvodom prečo sa študenti do našich kurzov radi vracajú.

 

Lektori

Výučbu v našich kurzoch vedú naši a zahraniční lektori, ktorí sú pozorne vyberaní a kvalitne školení na prácu lektora. Všetci majú skúsenosti s výučbou cudzieho jazyka, sú priateľskí a ochotní poradiť aj nad rámec výučby.

 

Kurzy

Ponuka našich jazykových kurzov je veľmi flexibilná a dokážeme vyhovieť každému jednému záujemcovi. Naše kurzy organizujeme v raňajších, dopoludňajších, odpoludňajších aj večerných hodinách vo všetkých vedomostných úrovniach od úplného začiatočníka až po business a iné špecializované kurzy. Okrem klasických kurzov všeobecného jazyka ponúkame aj kurzy zamerané na obchodný, právnický a medicínsky jazyk. Veľkému záujmu sa tešia konverzačné kurzy so zahraničnými lektormi (native speakers).

 

Priestory

Sídlo a učebne jazykovej školy Slovenského inštitútu vzdelávania sú situované priamo v centre Bratislavy, v blízkosti Obchodnej ulice a námestia SNP. Sídlime na Hurbanovom nám. č. 5 (druhé poschodie). Všetky naše učebne sú tiché, príjemné a vybavené klimatizáciou. Pri príchode do priestorov vás privíta príjemné prostredie recepcie, kam sa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou alebo požiadavkou. Dostupnosť MHD je z každej časti mesta bezproblémová (zastávka električiek: Poštová, Kamenné námestie, Nám. SNP, zastávka autobusov a trolejbusov: Zochova, Hodžovo námestie, Nám. 1. mája, Kollárovo námestie).

 

Technické zázemie

Súčasťou každej jazykovej učebne je moderné technické vybavenie, ktoré skvalitňuje jazykové lekcie, robí ich zaujímavejšími a výrazne zjednodušuje výučbový proces. Na výučbu sa využívajú najnovšie učebnice, audio aj video pomôcky.

 

Cena

Ceny všetkých kurzov, ktoré máme v ponuke sú veľmi výhodne. V prepočítaní ceny kurzu na počet hodín a počet účastníkov v skupine je cena jednou z najlepších v Bratislave. Okrem toho je možnosť využiť množstvo zliav, ktoré neustále aktualizujeme. Naši verní klienti sú samozrejme tiež zvýhodnení zľavnenou sumou pri prihlásení sa do ďalšieho kurzu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia