Prečo je SIV správna voľba

Kategórie
 
 
 
 
 

Prečo je pre Vás SIV tá správna voľba

 

Nalepšia cena

Najlepšia cena

Naše ceny kurzov sú veľmi výhodné a v pomere dĺžky trvania kurzu a počtu účastníkov v skupine sú najlepšími v Bratislave. Na tieto výborné ceny si môžete s našimi partnermi uplatniť ešte zľavy vo výške 10-15%. Pokračujúci študenti ktorí naše kurzy už navštevujú, majú automaticky 10% zľavu na ďalšie jazykové kurzy.

 

 

Malé skupiny

Malé Skupiny

V každom jazykovom kurze, ktorý organizujeme si zakladáme na tom, aby bol zachovaný individuálny prístup. K tomu napomáhajú aj malé skupinky. V našich jazykových kurzoch máme od troch do maximálne  deväť účastníkov, čo je ideálny počet na individuálny prístup ku každému účastníkovi kurzu. Lekcie sú tak dynamickejšie a „k slovu“ sa dostane každý účastník kurzu.

 

 

Profesionálni lektori

Profesionálni lektori

Naši špeciálne vyškolení lektori majú dlhoročné skúsenosti s výučbou. Sú to profesionáli, ktorí vedia čo je pri učení jazyka najdôležitejšie. Vedia nadchnúť a učenie nie je pre nich prácou, ale životnou filozofiou.

 

 

Oxfordská metóda

Oxfordská metóda výučby

Výučba založená na dlhoročnom výskume a najnovších poznatkoch ako sa najefektívnejšie učia dospelí. Sme certifikovaným partnerom Oxford University Press, ktoré je súčasťou Oxfordskej univerzity. Toto spojenie zaručuje, že spôsob akým lekcie prebiehajú je veľmi efektívny a založený na odbornom základe, popri tom je však veľmi dynamický, motivujúci a orientovaný na všetky zložky jazyka. Oxfordskou metódou sa nenaučíte iba rozprávať, ale aj písať, rozumieť, počúvať a čítať. Naučíte sa jazyk v jeho celistvosti a v jeho celistvosti ho budete vedieť aj používať.

 

 

Certifikát ku kurzu

Certifikát ku kurzu

Každému účastníkovi, ktorý u nás úspešne absolvuje ľubovoľný jazykový kurz vystavíme bezplatne certifikát Slovenského inštitútu vzdelávania. V certifikáte je vyznačená dosiahnutá jazyková úroveň podľa spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky. Po každom kurze teda môžete získať oficiálny doklad o dosiahnutej jazykovej úrovni.

 

 

Online testovanie

Online testovanie

Pre všetkých záujemcov o naše jazykové kurzy sme pripravili novinku ktorá tu ešte nebola. Máme pre vás všetkých bezplatné rozraďovacie testy, ktoré môžete použiť na určenie vašej jazykovej úrovne. Vďaka testu budete presne vedieť, do ktorého kurzu sa prihlásiť. Testy sú dynamické, nie sú stále rovnaké, tak ako je to v iných spoločnostiach. U nás sa testy vždy nanovo generujú z počtu viac ako dvetisíc otázok. Preto sa vám nestane, že by ste dostali dvakrát rovnakú otázku a teda môžete sa otestovať aj niekoľkokrát za sebou a výsledok bude vždy objektívny.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia