Zľavy a akcie

Kategórie
 
 
 
 
 

Zľavy a akcie

Poskytované zľavy sa nekumulujú. Je možné využiť iba jednu, najvyššiu možnú zľavu. V prípade ak platí pri kurze časovo zvýhodnená cena pri uhradení kurzovného do určitého dátumu, k tejto zľave sa už neuplatňuje ďalšia zľava.

 

Vernostná zľava:  10%

siv logo
Zľava pre pokračujúcich študentov jazykových kurzov z predchádzajúceho semestra. Pre uplatnenie zľavy do objednávky, do políčka kód kupónu na zľavu zadajte "absolvent".

 

 

ISIC, ITIC, EURO<26:  10%

isic card logo
Platí na všetky jazykové a prípravné kurzy. Pre uplatnenie zľavy do objednávky, do políčka kód kupónu na zľavu zadajte číslo Vašej platnej ISIC,ITIC, EURO < 26 karty. Číslo preukazu zadávajte v tvare počiatočné písmeno a 6 alebo 12 číslic za ním.

 

 

Bratislavská mestská karta:  10%

bratislavska karta logo
Platí na všetky jazykové a prípravné kurzy. Pre uplatnenie zľavy je potrebné uhradiť kurzovné osobne Bratislavskou mestskou kartou na recepcii inštitútu.

 

 

Sphere Card: 10%, VIP 15%

sphere card logo

Platí na všetky jazykové a prípravné kurzy. Zľava 10% pre držiteľov Sphere card - Standart, Student a Young. 15% zľava pre držiteľov Sphere card VIP. Pre uplatnenie zľavy do objednávky, do políčka kód kupónu na zľavu zadajte číslo Vašej platnej Sphere karty. Zadajte 13 - miestnu číselnú hodnotu umiestnenú pod čiarovým kódom (EAN) na zadnej strane karty. U platobných kariet s logom Sphere, kde nie je čiarový kód, zadajte prvých 8 číslic čísla karty.

 

 

Ego Card:  10%

ego card

Platí na všetky jazykové a prípravné kurzy. Pre uplatnenie zľavy do objednávky, do políčka kód kupónu na zľavu zadajte "egocard". Následne na konci objednávky do políčka poznámka k objednávke, napíšte číslo Vašej platnej Egocard.

 

 

Carte:  10%

carte card

Platí na všetky jazykové a prípravné kurzy. Pre uplatnenie zľavy do objednávky, do políčka kód kupónu na zľavu zadajte číslo Vašej platnej Carte. Zadajte 13 - miestnu číselnú hodnotu umiestnenú na zadnej strane karty.

 

 

Sme partnerom benefitných programov:

 

 

Edenred Benefity Café:

edenred card

 

 

Up Benefia:

up benefia logo

 

 

Benefit Plus:

benefit plus logo

 

 

CorpLife:

ego card

 

 

Akceptujeme poukážky:

 

Edenred Slovakia, s.r.o.

  • Edenred poukážka Darčeky
  • Edenred poukážka Služby
  • Edenred e-Ticket

 

Sodexo Pass SR, s.r.o.

  • Universal Pass

  • Smart Pass

  • Flexi Pass

 

UP Slovensko s.r.o. (Le Chéque Déjeuner)

  • Univerzálny darčekový kupón Cadhoc
  • Relaxačný kupón Cadhoc DOXX, s.r.o.
  • Darčeková poukážka DOXX Plus

 

VAŠA Slovensko, s.r.o.

  • Darčekový lístok Vaša Slovensko
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia